×

Klima Santralleri

Sigma
ÜCRETSİZ KEŞİF

Sigma Flex marka F1 serisi klima santrallerimiz, EN1886 ve EN13053 standartlarına da uygun olarak 20 farklı tip ana kesit ve 30 farklı tip ara kesit dizaynı ile iç ortamdaki sıcaklık ve nemi otomasyon sistemi sayesinde kontrol edip filtreleyerek, çevreye duyarlı çözümler sunar.

Yetkili Satıcılar

Klima santrali projeleriniz için siz de yetkili satıcılarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Katalog

Klima Santralimizin tüm detayları için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Sigma Pro X VRF + Sigma Flex Klima Santrali Paket Sistemi

Sigma havalandırma sistemlerimiz, ihtiyaç duyduğunuz yapıların tümünde ve diğer ürünlerle entegre bir şekilde eksiksiz bir çözüm sunar. Sigma Pro X serisi VRF sistemimiz ve Sigma Flex Klima Santrallerimizi binanızda birlikte entegre edebilir, kurulum yapıldıktan sonra ekstra bir tasarıma ihtiyaç duymadan çalışır hale getirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Klima Santrali nedir?

Sigma Flex marka F1 serisi klima santralleri, atmosferden alınan havayı şartlandırarak (ısıtma, soğutma, nemlendirme veya filtreleme vb) iç ortama taze hava gönderen büyük endüstriyel cihazlardır.

Klima Santrali nerelerde kullanılır?

Havalandırma ihtiyacının olduğu hemen her alanda yer alan klima santralleri; AVM’ler, havalimanları, plazalar ve hastanelerden stadyumlara kadar çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.

HEPA filtre nedir?

Yüksek verimli partikül emici filtre ve yüksek verimli partikül tutucu filtre olarak da bilinen HEPA filtresi, hava filtrelerinin verimlilik standardıdır. Verimlilikleri %85 ve üzerinde olan HEPA filtreler havada bulunan partikülleri 0.3 mikrona kadar tutucu özelliğe sahiptir, ayrıca hijyenik klima santrallerimizde de standart opsiyon olarak sunabilmekteyiz.